Oprawy LED

Oświetlenie LED coraz chętniej wykorzystywane jest zarówno w życiu codziennym jak i w przemyśle czy w budynkach użyteczności publicznej. Diody LED śmiało konkurują z żarówkami i lampami fluorescencyjnymi, gdzie liczy się nie tylko doskonałe światło, ale też zużycie energii, wysoka żywotność żarówki/lampy i wytrzymałość w trudnych warunkach pracy. Lampy LED nie emitują szkodliwego dla ludzi światła ultrafioletowego, światło nie pulsuje (nie ma efektu stroboskopowego). Zastosowanie elementów LED pozwala na dużą regulację koloru (temperatury) światła, co znacznie poprawia komfort pracy. Wszystkie wymienione cechy i zalety oświetlenia przy użyciu technologii LED zapewniają nowy, lepszy standard życia i pracy. Za jego pomocą możemy wyeliminować migające i uciążliwe świetlówki.

Dziś najlepsze lampy LED są w stanie wygenerować oszczędności sięgające 60-70% względem konwencjonalnych źródeł światła a ich żywotność dochodzi do 140 000 godzin.

Nasza propozycja skierowana jest do osób mających jasny cel – szukanie oszczędności.

Współpracujemy z czołowymi producentami i dostawcami oświetlenia LED, dzięki czemu nasza oferta gwarantuje szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie: