O Firmie

Podstawową działalnością firmy OZEEN jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań zapewniających optymalizację kosztów zarówno w przedsiębiorstwach, jednostkach budżetowych jak i u klientów indywidualnych. W ramach prowadzonej działalności oferujemy produkty, rozwiązania i urządzenia z zakresu OZE oraz nowoczesnego, przemysłowego oświetlenia LED, które dają realne oszczędności sięgające 70%.

Działalność firmy jest odpowiedzią na dzisiejsze realia rosnących cen konwencjonalnych źródeł energii. Przedmiotem działalności naszej firmy jest efektywne wykorzystanie darmowej energii zakumulowanej w ziemi, powietrzu i wodzie, która dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii wykorzystywana jest do produkcji energii elektrycznej, ciepła oraz ogrzewania budynków. W zakresie naszej oferty proponujemy: panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, pompy ciepła oraz wentylację z odzyskiem ciepła. Współpracujemy z wieloma dostawcami i producentami urządzeń z zakresu OZE dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kilka alternatywnych rozwiązań technologicznych jak i cenowych.

Jesteśmy również dystrybutorem wiodących producentów profesjonalnych, przemysłowych opraw LED zarówno krajowych jak i zagranicznych, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pozwalają uzyskać żywotność lampy do 140 000 godzin oraz zakładać stopę zwrotu z inwestycji max do 2 lat.

Propozycja firmy OZEEN to kompleksowa obsługa od fachowego doradztwa poprzez projektowanie, przygotowanie dokumentacji, pomoc w wyborze finansowania do realizacji projektów wykorzystujących szeroko pojętą energię odnawialną oraz nowoczesną technologie LED.